| anonim_4396 a întrebat:

Am luat 3 pastile eurespal, ce riscuri sunt sa patesc ceva? Pot păți ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

In afara de un atac de panica, daca nu te opresti din sperietura, nu patesti nimic. happy
Poate niste dureri de burtica, dar care vor trece. Stai linisitit, nu ai luat ceva otravitor, cum ar fi un insecticid, sau ierbicid, acelea sunt mai grave.

| cristi202 a răspuns:

In afara de un atac de panica, daca nu te opresti din sperietura, nu patesti nimic. happy
Poate niste dureri de burtica, dar care vor trece. Stai linisitit, nu ai luat ceva otravitor, cum ar fi un insecticid, sau ierbicid, acelea sunt mai grave.

| Bondarel99 a răspuns:

Intrebarea e de ce ai luat?

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Din greșeală, am luat unul acum 2 ore și bunica mi-a dat încă două la fel acum câteva minute, crezând că este altceva.

| Csander a răspuns:

Iti mai creste o mana.

Le-ai luat la indrumarea medicului sau de capul tau?
Oricum, nimeni de aici nu poate sti daca ai sa patesti ceva sau nu, pentru organismul tau nu e la fel cu al altui individ. Efectele adverse pot sa nu apara la tine si de altfel conteaza intervalul la care le-ai luat si multi alti factori.

| anonim_4396 explică (pentru Csander):

Din greșeală, doar nu le luam așa de capul meu

| Csander a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci spera ca o sa fii ok si n-o sa se intample nimic, in caz opus, mergi la doctor.

| Edmonds2342 a răspuns:

Citește prospectul

| sdws77 a răspuns:

Am luat odata supra doza de eurespal si mi s-a facurt rau, mai ca am vomat. Ai grija.

| alexandrubaiatulanime a răspuns:

Daca mai iei inca 10 da. acum nu. sunt gay

| Adrian1331 a răspuns:

Oh nu, asa a patit si o prietena de a mea! Doar ca ea a luat 4 pastile de Pulomus, plus ca a baut un pliculet de Flocos 4mg! A intrat la detoxifiere!