luciana
| luciana a întrebat:

Am mare nevoie de adresa si numarul de telefon ale domnului terapeut Mircea Bocan de la Alba Iulia. Cine ma poate ajuta, il rog sa mi-o scrie aici sau pe mesaj. Cu recunostiinta, Lucien.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poate gasesti aici ceva ce-ti trebuie:
http://www.alba-medical.info/argila-algo-mircea-bocan/

luciana
| luciana explică:

La toti va multumesc si meritati cu totii fundita, dar pentru ca am voie sa dau doar una, cred ca de iau in ordinea raspunsului dat, acesta se cuvine a fi "avonworld "caci a raspuns prima( primul ) si merita fundita, sper ca sunteti cu totii de acord. Sarbatorile cu bine, Lumina in suflet si in gand si Paste Fericit! P. S. Aveti si adresa de e-mail, cumva? Multumesc mult, Lucien.

| Flav a răspuns:

Ti l-am scris in privat. Succes!happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://www.alba-medical.info/argila-algo-mircea-bocan/