| Nimeniii a întrebat:

Am nevoie de ajutor. stiti cumva cum sa maresc sani putin sau macar sa ii ridic? nu vreau operati sau chesti de astea. vreau doar niste linkuri cu exercitile de gimnastica ceva de genu. sau mancare. ce stiti voi. help mee va rog. am 16 ani si nu mai sunt virgina de la 13 ani. am inceput sa fumez de la 12 ani dar m-am lasat adica fumez foarte rar. astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ea_6589 a răspuns:

Http://eu-sufarstar.blogspot.com/......nilor.html -> Sper ca am fost de folos :D

3 răspunsuri:
| trixie13 a răspuns:

Pai din cate am inteles poti face vreo 25-30 de flotari in fiecare seara, timp de o luna si iti ridica putin saniismugin rest nu prea stiu. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i o scandura mai mare