| zinalk a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi pentru albirea dintilor intr-un timp scurt! fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ellamarin a răspuns:

Http://www.i-medic.ro/stomatologie/albirea-dintilor poti citi despre albirea dintilor aici

| flavyusR a răspuns:

Poi pune sare pe periuta de dintisi freacati dintii vreo 3-4 minute,apoi bagi apa i gura si te clatari cu ea. Dupa aceea te speli pe dinti cu periutasi cu pasta de dintii, eu iti recomand Colgate.Dar cu sare te speli doar odta pe zi, de preferat seara.Fa ce ti-am zis cateva zile si vei avea dintii mai albi. funda?!

| DragosFku a răspuns:

Este albitor de dinti in farmacii pe care-l poti aplica acasa, sau te duci la cabinet...

| daniel_3044 a răspuns:

Poti folosi "Colgate total", iar dupa ce te-ai spalat pe dinti foloseste o apa de gura, oouu si nu mai manca ciocolata

| MEDEV a răspuns:

Buna,
Incearca Medev-stilou pentru albirea dintilor.
Detalii pe site-ul nostru.