| Darja111 a întrebat:

Am nevoie de o părere, deci sora mea de ceva timp își doreste copii, iar aceasta frecvent își cumpara teste de sarcina care sunt negative, astazi aranjam niste haine iar în dulapul cu lengerie am gasit într-o mini gentuța o mulțime de teste negative 20-25, iar acum mă gândesc daca le colectioneaza pur si simplu sau pentru ca ar avea o problema despre care nu vrea sa vorbeasca, pentru ca nu înteleg de ce le-ar colectiona

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreab-o!

| darrio2007 a răspuns:

Poate le păstrează ca motiv de divorț.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu e nici problema daca le colectioneaza. Poate vrea doar sa le pastreze si cand o sa aiba copilul, o sa faca poza cu testele alea si cu el ca sa-si demonstreze ca a reusit, ca am mai vazut poze de genul. Sau poate doar le tine ca amintire. E frustrant pentru cineva sa isi doreasca ceva si sa nu poata obtine, deci poti sa vorbesti cu ea sa o incurajezi dar ai grija la ce cuvinte folosesti sa nu se simta prost

| LisaJulie a răspuns:

Este demoralizata, eu zic sa vorbești cu ea