| rynaqui a întrebat:

Am nevoie de un raspuns repede! Ce pot face cand ma doare fierea si din cauza ei tot mi tare rau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bun venit in clubhappy eu ma confrunt cu asa ceva, iar la recomandarea medicului fac un amestec de injectii si imi trece, eu ma balonez, ma oboseste enorm, de mancat nici nu se pune vorba...dar dupa ce fac acel amestec de intectie ma lasa, si ma feresc de prajeli, mai iau cate un carbune medicinal si da randament. vrei sa iti zic ce injectii fac? iti dau mesaj privat.app dar ai consultat medicul de fam? urmezi tratament ceva? o zi buna si sanatatehappy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa te duci la medic, nu i de glumit cu sanatatea

| alexutz2 a răspuns:

Sall! St eu du-te la farmacie sau primadata la un doctor dupacea te duci la farmacie iti cumperi medicamentele sau injectiile si iti va trece cu siguranta