| Anomaly080 a întrebat:

Am nevoie URGENT de un raspuns.
Se poate intampla ceva daca amesteci laxativele cu bere si o bei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa faci treaba mica pe unde trebuie sa faci treaba mare. Vreo saptamana, in cel mai bun caz.

| Vântulalb a răspuns:

Iti propun sa incerci tu intai, inainte de a face o gluma proasta cuiva. Apoi ne spui si noua.

| Sekim a răspuns:

rolling on the floor O sa ai probleme cu wc ul. Mult succes

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Să nu faci asta laughing)

| TomyBrave2019 a răspuns:

Te c*ci pe tine o lunalaughing

| vanilla80 a răspuns:

Te rog frumos să nu amesteci medicamentele cu alcool.

| Yrem3119 a răspuns:

E naspa. sad