| Mariamry01 a întrebat:

AM NEVOIE URGENTA VA ROG DE RASPUNS. Luati in serios va rog din suflet.
Mergeam azi pe bicicleta, si bicicleta are bara mai sus, si am cazut cu partea inghinala acolo. adica m-am lovit. m-a durut putin dar nu am luat in serios. acasa cand am ajuns am vazut niste urme de sange pe lenjeria intima. (nu mai sunt virgina, nu asta e problema si nici despre menstruatie nu este vorba) si am observat ca am clitorisul rupt. de la mijloc catre sus si sangerez... daca incerc sa l despic se vede interiorul. Intrebarea mea este, in ciuda durerii. cand ating zona, SE REFACE CLITORISUL?
Va rog tratati cu seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LaylaAnaMaria12 a răspuns:

Du-te la medic rapid, poti sa faci infectie si va deveni mult mai grav.Multa sanatate!

| Alex99999999 a răspuns:

Xd