| ZapaciLaa a întrebat:

Am niste cosuri mici pe nas. cum pot scapa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dr. Alin a răspuns:

Poti sa-ti cumperi un tratament pentru cosuri. ( se gasesc destule de ex. "Clearasil" ) Si cel mai important este sa nu le spargi ca dupa aceea devine un obicei prost.

2 răspunsuri:
| FulgerMQ a răspuns:

Poti merge la farmacie si ceri lotiune anti antiacnee.Am si eu e pentru curatarea tenului de puncte negre cosuri etc

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Sunt tratamente. Intreaba-ti parinti sau farmacista inainte. Vezi nu le rupe ca o sa ti se faca mari sau o sa se inmulteasca.