| Floryn9 a întrebat:

Am o curiozitate...Capul penisului cum trebuie sa stea? Bagat sau scos? Cum e mai bine sa stea, adica cum e normal? Cine imi justifica de ce trebuie sa stea bagat sau scos va primi funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xr0sioRx a răspuns:

Frate, din cate stiu eu, atata timp cat esti virgin, capul e acoperit, dupa ce o sa ai primul constact sexual o sa se descopere laughing nu stiu cum sa-ti explic.

1 răspuns:
| xr0sioRx a răspuns:

Esti ratardat rau, nu-ti dau mai mult de 12 ani, nici par pubian n-ai si te gandesti sa raspunzi la intrepari pe TPU, du-te la somn, ti-a trecut ora de culcare.