| TwlGirl a întrebat:

Am o curiozitate: daca o femie insarcinata are pofte dar nu poate sa si le satisfaca, ii face rau fatului sau ceva? Scuzati-ma daca nu am postat la categoria potrivita. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| swaggy a răspuns:

Nu ii face rau fatului. Poftele la insarcinate sunt ceva normal si este doar a stare provocata de sarcina la unele femei. Nu iti fa griji!

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Mda...asa se spune din batrani...Nu fi superstitioasa.Iao logic cum sa-i faca rau?