| Iulyka90 a întrebat:

Am o curiozitate... Un supliment alimentar format din Calciu-Zinc-Magneziu îngraşă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Roxx123 a răspuns:

Pai,din cate stiu eu iti stimuleaza si pofta de mancare, dar adatca te abtii sa nu mananci prea mult, nu te ingrasa/1

| mona a răspuns:

Te ingrasa dar nu exagerat

| MrSoapte a răspuns:

Se poate sa-ti creasca pofta de mancare!