| FlorinaDaniela23 a întrebat:

Am o fata care are un an încă o alăptez și îi dau și mâncare solida doar ca când o alăptez ma cam dor sâni.Ce aș putea să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intarc-o!
Este arhi-suficient 1 an de alaptat!

| ioana748 a răspuns:

Ar trebui sa incepi sa i dai cu biberonul.

| Madaxo97 a răspuns:

Încearcă să mai rărești alăptatul și să o înțarci definitiv, e destul de mare.

| Miruna333 a răspuns:

Daca te doare, nu mai alapta

| Andrada982211 a răspuns:

Este mare. De ce încă o alăptezi?