| Mihai1990206 a întrebat:

Am o gaura în piept, stern înfundat. Ce să fac că să mi se mai ducă efectul vizual? Fără operaţie. Adică exercitii fizice, mâncare, vitamine etc. Cum să scap de efectul inestetic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

La fel am si eu.Nu ai ce face, este un defect pe care il ai probabil din nastere.Il poti masca insa daca stai drept, poarta tricouri care sa te avantajeze si fa niste exercitii care sa iti creasca masa musculara in zona.