| IM5 a întrebat:

Am o gropita cat de cat accentuata, se mai poate accentua pe parcurs..am 14 ani. >Funda..

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| piticelm a răspuns:

Da,ca o gaura neagra.Ai vrea sa ai un crater pe fata? trebuie sa fie ceva finut, nu ca atunci cand razi sa ti se faca o groapa ca alea din asfalt.

| IM5 explică (pentru piticelm):

Thm ferestehee hee de abia se vede..si de aia ziceam. putin mai accentuata-.- sari ca...:\

| piticelm a răspuns (pentru IM5):

rolling on the floor daa caa...****bau! laughing apropo, se scrie doamne, eu sunt putin in urma cu tehnologia si nu stiu astea cu thm laughing

| IM5 explică (pentru piticelm):

Trist pentru tine puppy dog eyes tine pasu, tataie:3

| piticelm a răspuns (pentru IM5):

In primul rand am 18 ani, in al doilea rand sunt fata, in al treilea rand tristetea a picat pe capul tau, in al patrulea rand daca nu intelegi ce este ala sarcasm sau ironie, lasa-te de chatuitlaughing)))

| IM5 explică (pentru piticelm):

Mno,stiu sieu ce e sarcasmu da e penibil ce zici tuhee hee