| feel29 a întrebat:

. am o infectie urinara si sinuzita care le tratez cu antibiotic e normal ca din aceste cauze sa ma simt foarte confuza sa am dificultati in exprimarea ideilor si sa ma simt slabita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este deloc normal si este chiar foarte grav. Iti sugerez sa te duci urgent la medic (in seara asta la urgenta). Exista posibilitatea sa faci meningita (complicatie a sinuzitei).

1 răspuns:
| bobby_7474 a răspuns:

Nu e normal sa ai starile astea,brigaela ti-a dat un indiciu,iar eu inca unul,din cauza infectiei(sinuzitei)poate circulatia sanguina sa fie deficitara si sa se produca un insult cerebral,s-ar mai putea tot din cauza infectiei si mai ales la rinichi sa fie crescuta glicemia, pentru ca infectiile ridica glicemia, si sa ai starea asta, tr sa mergi urgent la medic