| TudorGm1 a întrebat:

Am cazut si m-am lovit la cot destul de rau,rana nu este atat de mare dar este adanca,prima data mi s-a creat o coaja normala maro, iar apoi mi-am indoit cotul si mi-am crapat-o si mi-am dat-o jos, iar apoi s-a creat un fel de coaja asa mai alba. Intrebarea mea este daca rana se mai reface sub acea coaja pentru ca astept de o saptamana si nu se intampla nimi. Va rog frumos sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Da, ai rabdare.

| giulia283 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema am cazut cand am iesit de la practica si mi.am julit cotul rau. La fel nu puteam sa misc mana sa o întind nu puteam pentru ca mă durea şi nici să o indoi stăteam cu ea aşa intre. Dar o să treacă mai greu dacă e mai adâncă si o să rămâi cu o cicatrice urâtă cum am ramas şi eu.