| Paul1993bv a întrebat:

Am o intrebare de cateva zile simt ca am ceva in gat,nu ma doare cand inghit dar simt ca am ceva acolo, de fumat nu mai fumez de cateva zile incerc sa ma las dar oricum nu fumam mult 2-3 max 4 tigari pe zi.Va rog mult daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi, de durut nu ma doare dar simt ca am ceva acolo si cateodata simt ca e ca un fel de suc gastric care zici ca ma arde

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fumatu provoaca gastrita dar trece daca te lasi de fumat, vino cu mine pe autobuz sa iti explic cum am renuntat la fumat sant pe linia 1 autobuzu 779 un bmc procity alb fara reclama am o geaca alba pe mine si sant schimbu 1, vad ca esti brasovean

| Paul1993bv explică (pentru mgtow):

Multumesc de sfathappy este un sfat pertinent happy eu sunt Codleanhappy o sa trec sa dau o bere pentru sfat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mergi la medic.

| Paul1993bv explică:

Man am nevoie de un sfat ca stiu ca trebuie sa merg la medic, mult te-ai gandit la raspunsul asta