| masly a întrebat:

Am o intrebare stau foarte incordata la abdomen si in partea de jos, ak nu mai reusesc sa stau relaxata, nu mai simt cand trebuie sa ma duc la bae doar cand simt o durere atunci stiu ca trebuie sa merg la bae, oare nu e asta si motivu pentru care la un contact sexual nu simt nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Se poate! Repede la doctor. Cu asa ceva nu se glumeste. Poate fi orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc, ca ai litiaza urinara, sau anexita, fa o ecografie, dar daca era anexita te durea la sex, deci rinichii, pietricele.