| ALINA46778889999 a întrebat:

Am o menstruaţie destul de abundenta mai ales de când mi-am pus sterilet.Ce pot face să nu mai fie atât de abundentă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DontActLikeMe a răspuns:

Control la medicum ginecolog.
Dar din proprie experienta, poti lua Calcidin, de 2 ori pe zi. Mai ajuta cat de cat