| Anonymussy a întrebat:

Am o mica intrebare. Ce deodorant poate sa indeparteze mirosul si tot odata sa nu mai transpiri. Eu orice deodorant as folosi tot transpir. Ce deodorant imi recomandati? Funda pentru cel mai bun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ζøvع a răspuns:

Uite, asa arata deodorantu' :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

8 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Orice ai alege, uite-te pe eticheta sa nu contina aluminiu. Acesata poateduce la cancer.

| MissBeer a răspuns:

E bine sa transpiri, deodorantul mascheaza mirosul, antiperspirantul te ajuta sa nu mai transpiri. Dar e BINE sa transpiri, daca nu transpiri, poti face cancer la san mai devreme si cu o probabilitate mai mare decat o persoana care a transpirat mereu.

| express11 a răspuns:

Nivea dry pentru subbrat.uscat

| ζøvع a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, foloseste Dove roll-on.e super!

| lalabell a răspuns:

Da stiu cum e, si eu transpir, si nu suport chestia asta, pai eu am citit in formula as un remediu, si l-am incercat e destul de bun, deci inainte sa te dai cu deodorant ia o bucatica de vata cu spirt si date la subtioara, de transpirat vei transpira dar nu va mirosi deloc, daca vei folosi deodorant dupa spirt va mirosi doar deodorantul. am incercat eu... hei daca iti da cineva sfatul perfect anuntama si pe mine, ca sa incerc si eu. succes.

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand Lady Speed Stick!
Pe langa ca nu te face sa transpiri si sa mirosi, mai are si un miros extraordinar, si e destul de ieftinwinking

| karlaa a răspuns:

Daca spui ca transpiri rau asta e o problema care nu tine de ce deodorant folosesti ci felul alimentatiei mananca fructe legume si lasa deoparte carnea.prajeli .fast-food.nu am dreptate? eu cred ca da.ai grija de tine

| Anonymussy explică:

Ms pentru sfaturi si scuze pentru cei care nu au primit funda.