| victor333 a întrebat:

Am o mica jena la testicolulu stang am fost la ecograf si nu a vazut nimic seminificant a zis ca s ar putea sa fie o sensibilitate dar eu nu stiu ce sa cred se poate sa se fii inselat sa fie ceva ce nu a vazut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fă un RMN, să fii sigur ce problemă există.

| victor333 explică (pentru onasis1961):

Care e diferenta intre rmn si ecograf?

Răspuns utilizator avertizat