| VortexLuz a întrebat:

Am o mică nelămurire, ma mușcat o fată de obraz și mii s-a învinețit cât de cât. In cat timp trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...tine ceva rece pe obraz, trece in cateva zile.

| IIIshaneIII a răspuns:

Cand o sa fie aia virgina din nou

| Denila123 a răspuns:

5 zile o zi

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Zboara de aici. Ori voi. Ori crestini nebuni. Douo pagube.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Musca-o si tu pr fata aia. Sa vada di ea cum e. Crizate nebune. Aia o fii canibala te pomenesti.

| Karol1877 a răspuns:

1 sapt

Răspuns utilizator avertizat