| Cosmin162749 a întrebat:

Am o nebuna in idu meu care ma toaca in fiecare zi la cap daca mai am prietena si daca nu vreau sa fie ea prietena mea i-am dat intr-o zi web si de at ma enerveaza mai azeam si prietena atunci da acum nu mai am...pe mine ma cam enerveaza fata asta ce sa ii fac dati-mi si mie idei ca ma freaca rau la cap ...pls e pentru capul meu sa nu imi sara din tatani big grinbig grinbig grinbig grinbig grinwinkingwinkingbig grinbig grinbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| N0 nAmE a răspuns:

Da-i ignore! sau daca o mai vrei in lista, dar ea sa nu stie ca esti online da click dreapta p id-ul ei, apoi sealth settings>>appear permanently offlinewinkingwinking

2 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Foarte simplu. Dă-i ignore!

| Fvn a răspuns:

Ignore.