| Roxana34556 a întrebat:

Am o piscina gomflabila in curte eu sunt la menstruaţie e ok daca intru in apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti intra in ea dar fara sa aiba apă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca apa e curata e ok,

| Catrice a răspuns:

Doar piscina metalica merge

| lpavel a răspuns:

Da dar daca il folosesti numai tu, altfel nu-ti recomand! Nu se va vedea nimic dar din respect pentru ceilalti care o mai folosesc tu nu intra! Acum e decizia ta!

| sabin89 a răspuns:

Troll

| Madaxo97 a răspuns:

Doar dacă folosești tampon intern, altfel clar nu, pentru că vei contamina apa cu sânge menstrual.

| elennaionela14 a răspuns:

Da,
Dar sa folosesti un tampon intern, gen o.b.