| Ionut_Rusu_1993_jsY6 a întrebat:

Am o problema, am o durere de masea infernala si am tinut spirt in gura. As vrea sa stiu cum sa scap mai repede de arsurile din gura. Dau funda urgent, plss...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Incearca un antinevralgic sau nurofen sau parasinus, la arsurile din gura nu ai ce le face trec greu intr-o saptamana

| Idontcare69 a răspuns:

Doamne ferește, tu inca mai stai si scrii aici? De ce nu vizitezi un medic imediat? Daca te infectezi, poti păți lucruri mai grave! Ai grijă de sănătatea ta!

| LPCTSTR a răspuns:

Ai cauzat moartea/distrugerea unor celule, acum trebuie sa astepti sa se regenereze.