| halo a întrebat:

Am o problema cu inaltimea desi am 17 ani sunt fata asta e de mentionat am inaltimea de 1, 76 mi se pare ca sunt fff inalta Credeti ca este o inaltime exagerata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mai ales daca esti slaba si ai picioare misto. Multe vor sa fie asa inalte ca tine.

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Inaltimea medie la femei in Romania este 1, 64 m, deci esti inalta, dar nu exagerat.

| DaReZon a răspuns:

Eu am 15 ani si inaltimea de 1, 77 (cand am fost masurat anul trecut). Si nu esti exagerata. Esti chiar micuta pentru varsta ta.
Oricum la baieti nu le plac fetele mai inalte decat ei; P

| Azµre a răspuns:

Prietena mea are 1.78 laughing eu am 1, 85 așa că nu e nici o problemă. Fetele înalte sunt mai frumoase happy

| CautNume a răspuns:

Si crezi ca era mai bine sa fi pitica? Eu am 11 ani (aproape 12 )si am 1.70 si ceva.

| EnvyU a răspuns:

Nu esti micuta dupa varsta ta, fetele normal au inaltimea intre 1.56 / 1.80 ce e sub e mic ce e peste e mare tu ai inaltimea buna daca nu te deranjeaza ca baietii sa fie mai mici.

| secretword a răspuns:

Nu cred ca este o inaltime exagerata, eu chiar mi-as dori sa fiu mai inalta..Nu iti bate capul cu asta, toti suntem speciali in felul nostruwinking