| Eu_9064 a întrebat:

Am o problema cu pestii sad Am 2 carasi unul alb si unul portocaliu, iar cel portocaliu care e si mai plinut sta in ultima vrame la fundul acvariului ma ajutati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Alistair a răspuns:

Poate ca este insarcinatwinking

| RuxMorgenstern a răspuns:

Buna! stiu ca aceasta intrebare este postata acum 2 ani dar eu tot vreau sa raspund. Inseamna cel mai probabil nu foarte sigur ca avea icre sau din pacate era bolnav

| Iftimoaia_Aura_1996 a răspuns:

De obicei, cand stau pe fundul acvariului, sunt bolnavi.

| 95N a răspuns:

Sau apa este murdara