| unvisalbnegru a întrebat:

Am o problema cu sanii nu am sfarcuri absolut deloc.am inteles ca nu este nici o problema deocamdata o problema mai mare va fi in momentul cand va trebui sa alaptez dar mai este pana atunci.inafara de operatie stiti vreun masaj care ar putea ca scoata sfarcurile in exterior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Fara a răspuns:

laughing eu m-as bucura in locul taulaughing e mult mai bine pentru tine, potis a porti bluze fara nimic pe dedesubtbig grin stai linsititalaughing

| Mentaaaaa a răspuns:

Cati ani ai? Trebuie sa astepti pana ajungi la maturitate pana la 18 ani sigur iti vor aparea oh go on

| Saya a răspuns:

Si de ce este asta un motiv de ingrijorare? Daca nu ai trecut de perioada de crestere mai asteapta, daca nu... inseamna ca genetic asa a fost sa fie, oricat te-ai masa daca nu ai de unde sa mostenesti sa nu sa ai.happy

| gabrielutzu a răspuns:

Dar de ce vrei sa alaptezi.Esti v.a? Exista alte metode moderne de alaptate a copiilor.

| sherlock a răspuns:

O metoda buna sa iti iasa sfarcurile in afara e sa stai in frig putin. Dar dupa revin la normal tongue. Nu e nimic grav nici cand vei alapta stai linistita.

| Bacemi a răspuns:

Un ajutor in cazuri disperate : http://parinti.acasa.ro/......14726.html

Dar poate cum spui si tu se va rezolva pana atunci situatia asta de la sine.

| s4a a răspuns:

Masajul se poate face in timpul sarcinii daca mameloanele nu devin proeminente. Nu e cazul sa-ti faci probleme pana atunci.