| Dzl_Dizel_1992 a întrebat:

Am o problema cu unghiile de la mâini. De aproape 5 ani când mi.am lăsat prima data unghiile mari îmi creste o pielita pe sub ele foarte dureroasa dacă încerc sa o tai, nu este pe toată lungimea unghiei doar puțin mai mult decât este normal, in rest unghia este in perfecta stare si mentionez că nu am avut nicio alta problema precum boli sau infecții. O fata mi-a spus ca e boala foarte gravă fiindcă a citit ea pe internet dar eu nu am găsit nimic. M-a puteti ajuta cu o părere susținută?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Mai bine mergi la un dermatolog. Sigur ai pățit ceva.