| GoldenLemon a întrebat:

Am o problema. dar nu stiu exact cum sa va explic. Ametesc, imi simt capul rece si parca nu realizez unde ma aflu. ce se intampla? Sa fie de la oboseala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Ar fi bine sa mergi la un medic neurolog pentru consult si investigatii. http://www.i-medic.ro/analize/tomografia-computerizata-ct

| AliceIDK a răspuns:

Esti obosita! Dormi mai mult 9-10-11 ore pe noapte cateva zile si iti vei mai revenii! Poate ai mancat ceva care ti-a facut rau! Depinde thinking Stai mai mult in pat! Redu orele de televizor si de calculator si iesi afara, plimbate, joaca-te etc.

| AliceIDK a răspuns:

Atacurile de panica sunt tot de la nesormire! Dormi cat de mult poti!

| AliceIDK a răspuns:

La 14 ani nu prea este bine sa se intample asa ceva scumpa! Abia pe la batranete 40-50 ar trebui sa apara sau chiar la 30!

| VladimirPutin a răspuns:

Probabil nu faci nimic toată ziua
așa mi se întâmpla și mie

| wintage a răspuns:

Oboseala sau ochii. Ai cumva nevoie de ochelari?
Si dormi 8h pe noapte. Uneori si 1-2h dupa amiaza...

| Ayy123 a răspuns:

Deci exact asa ma simt si eustraight faceoare de la ce?

| ReyIzInsane a răspuns:

Nu realizezi unde te afli? sigur nu ai tras ceva?

| GoldenLemon explică:

Si am uitat sa precizez, fac atacuri de panica

| GoldenLemon explică:

Am 14 ani ce sa trag? aer pe nas?

| wintage a răspuns (pentru GoldenLemon):

Sa nu ti se para ceva ciudat la 14 ani sa tragi ceva...