| ionelaaa51 a întrebat:

Am o problemă de ceva timp cu respirația, am polipi și nu pot respira pe nas bine.
Eu respir pe gura și am și amigdalitele umflat uneori când racesc mi se mai umflă și nu pot trage aer calumea în piept, am fumat în clasa a 7 a 1 luna și obosesc repede daca urc 4 etaje și trebuie să stau în pat ca să imi fac aer să respir bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ionel_Tulbure_1992 a răspuns:

Mergi la un doctor specialist pentru o consultatie amanuntita! E sanatatea ta la mijloc.