| RoseOfTheFire a întrebat:

Am o problema de ceva timp sa zic cam de vreo luna pana sa adorm imi ies niste mancarimi pe picioare dar chestia e ca nu se vad dar se simt am dat cu de toate tot ma manca pana am dat aseara cu aghiasma si au inceput sa ma usture de parca as fi dat cu spirt ce credeti ca e.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Fii atenta cu aghiazma aia ca, se stie: face piciorul mic si or sa-ti ramana mari toate incaltarile!

| emima a răspuns:

Pai pe mine ma intepa toata pielea si nu se vedea nimic si am fost la medic si mi-a dat tratament mi-a zis ca cica e de la stres

| cristiancristir a răspuns:

laughing Ai dat cu aghiasma? Asta e tare. Mai bine te duci la un dermatolog. Sau poate te ciupesc tantari. Sau esti alergica la ceva.

| RoseOfTheFire explică:

Asa mi-a zis bunica pai ce bube sunt alea care nu se vad si te mananca

| stefan2500 a răspuns:

O posibila alergie... poate la somn laughing sau poate ai alergie la ceva din camera poate perna sau ceva...