| StefR1 a întrebat:

Am o problemă, de vreo 3 zile mă ustură penisul când urinez, iar după simt că trebuie să merg din 5 în 5 minute dar nimic, iar după vreo 20-30 de minute dispare, e ceva serios? Ce ar trebui să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Uxellodunon a răspuns:

Ar putea fi o infectie urinara, si daca nu e aia oricum e ceva serios. Trebuie sa te duci la doctor, si sa nu-ti fie rusine, doctorii au vazut multe pvli la viata lor

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este intra-deavr ceva foarte serios: o infectie urinara sau o boala cu transmitere sexuala (daca ai avut sex neprotejat).
Urgent la un urolog!

| Florin_Florin_1993_Fz4b a răspuns:

Salut am patit, si eu asa ca tine. mergi pana la doctor stiu ca o sa iti para rusinos dar asa scapi repede bafta