| Angelworld a întrebat:

Am o problema. Dupa ce rad cu pofta, simt ca am ceva in gat ca si cand as fi racit si am ceva in gat..De fiecare data cand rad cu pofta patesc asta. Aveti idee din ce cauza?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| rabbit2014 a răspuns:

Sau poate ca te incordezi cand razi si te fortezi prea tare.

| Baltazar77 a răspuns:

In randul 1-mergi la doctor
2-probabli ti s-a umflat admidalita si asa margem la ->1 care este mai sus