| Angelescu_Cristian_1972 a întrebat:

Am o problema ejaculej foarte repede.Am 42 de ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Fiind mai inaintat in varsta, poate fi o problema de sanatate.Asa ca,o vizita la un cabinet de sexologie,te-ar putea ajuta mai mult,decat "mistourile" unor tanci, care posteaza intrebari pe acest site, despre cat poate sa fie lungimea penisurilor.
Mai poti afla cateva lucruri, de pe Google, dupa cuvintele ejaculare+pesoane+invarsta (chiar daca nu esti batran!).

| amluatcaprafoarterausimadoarecapu a răspuns:

Ce sa iti fac tată daca ai facut laba da mic