| sweetys a întrebat:

Am o problema la nas. De cand ma stiu este stramb, fiind indreptat spre dreapta. Problema este ca la una din nari cartilagiul din varf nu este lipit de cartilagiul care desparte cele doua nari cum este la cealalta nara. Problema este ca a inceput sa imi creasca acel cartilagiu in jos iar cand stranut sau chiar si cand dorm pe pertea dreapta(fiindca la nara din dreapta este problema) ma doare foarte tare, iar daca imi suflu nasul de cele mai multe ori imi da sangele. Cat ar costa o operatie de reconstructie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alinm a răspuns:

Depinde unde mergi sa o faci. Eu la un cabinet privat, am platit pentru operatia de rhynoplastie si septoplastie 3500 lei