| Ellie2emma a întrebat:

Am o problemă mare. Până acum 4 luni nu am avut niciodată vreo infecție vaginală, dar dintr o dată am început să mă confrunt cu mâncărime și usturime probabil cauzate de antibiotice. Din ce am înțeles am avut candidoză vaginală. Mi am tratat o atunci cu pastile și ovule. Acum mi-a reapărut. E un sentiment foarte nașpa. Aș vrea niște metode naturale să scap de ea. S-a mai confruntat cineva cu asta? Și cum pot preveni? Și dacă există anumite medicamente fără prescripție medicală vă rog să îmi ziceți. Sunt femeie apropo

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Spalat cu apă cu bicarbonat si bei 1 jumătate de linguriță bicarbonat la un pahar apa zilnic, dimineața, doua saptamani.