| Maria20101999 a întrebat:

Am o problema. Parintii mei s-au mutat in Austria iar eu trebuie sa merg cu ei, desi nu vreau. M-am gandit la altceva : sa beau acetona. Ajutati-ma ba rog si spunetimi ce ati fi facut voi in locul meu sad.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| marinaa9 a răspuns:

In Austria vei avea alte posibilitati decat aici in tara si desigur, parintii tai vor tot ce-i mai bun pentru tine.Mergi cu ei acolo si vezi cum e, insa, daca nu te poti integra le poti spune parintilor tai pentru a rezolva problema.Sa-ti faci rau nu e o solutie ci te alegi cu cine stie ce dureri de stomac ce te vor tintui toata viata la pat sau cu diete foarte stricte (din cate stiu acetona perforeaza stomacu si nu mai poti manca orice)