| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si vas fi recunoscator lui cel ce va ma ajuta...
Mereu ini pocnesc oasele la incheieturi mai des la umere
(daca e important asta am 16 ani) si as dori sa aflu care e problema si daca nu-i cumva ceva problema grava...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ionut1134 a răspuns:

Sall! si eu patesc la fel si am 13 ani nu cred cai nimic grav dar ai putea sa te duci la un doctot big grin

| papana a răspuns:

Multumesc...ma ajutat mult informatia