| andrey9999 a întrebat:

Am o problema, tot imi apar cosuri negre pe nas si in jurul nasului, si le scot si apoi apar din nou...cu ce as putea sa ma dau sa numai am? Si se duce cateodata pielea din jurul nasului, si e uns prin jurul nasului...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cosuri negre.acnee,cumpara-ti creme antiacnee, nu te spala cu sapun pe fata. intr-o sticluta de 0, 5 l apa minerala stoarce o lamaie si pe o bucata de vata sau un disc demachiant sterge-ti fata curata cu acea solutie

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cumpara de la avon nivea blackhead skin daca o folosesti de 4 ori nu mai ai probleme eu aveam nasu plin si cand am luat de aia dupa 3 zile mi-au trecut

| camy_6593 a răspuns:

Eu tasi recomanda Brevoxyl. e cel mai bun.peste cateva zile sa imi spui daca e buna...id : yo_carmen2001

| Aly359 a răspuns:

Eu pentru asa ceva ( puncte negre ) folosesc crema gomage iar pentru cosuri crema antiacneica de la plafar