| nobody100 a întrebat:

Am o probrema mai marisoara cu dantura. Intrebarea mea este daca stie cineva cat costa curatarea cariilor dentare si imbracarea unui dinte.

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Incarcare a răspuns:

In jur de 5O-7O lei si u am avut 4 carii si pentru. fiecare mi-a luat 5O lei. Dar depinde si cat de grav este. Acum nu mai am niciuna. Funda?