| Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

Am o stare de confuzie si nu stiu cum sa scap de ea, nu fumez nu beau deloc la calculator nu prea stau, mai mult pe telefon, am facut toate analizele care au iesit bine inclusiv EEG, insa sunt foarte incarcat emotional, cum pot scapa de starea asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florian000 a răspuns:

Probabil ca ai o viata plictisitoare si toate problemele te apasa mereu. Incearca sa uiti de probleme, sa tragi adanc aer in piept si sa te distrezi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi undeva unde nu te vede nimeni si urla sau plangi. Ai sa te descarci. Si pe urma zici : ce a fost a fost, scopul meu in viata este -aia-,-aia- si -aia-