| Andrei147 a întrebat:

Am ochii rosii, ce imi recomandati?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,Andrei147.Eu iti recomand picaturile de ochi Afomill.Nu stiu daca ai auzit de ele, si in caz ca nu ai auzit, iti voi da eu niste informatii: AFOMILL este o gama de produse special conceputa pentru ingrijirea ochilor (tratament ochi). Sunt distilate din plante medicinale, in totalitate naturale si sterile, destinate ameliorarii afectiunilor oculare usoare: iritatii datorate agentilor externi (vant, poluare), oboseala dupa expunerea prelungita la ecranul TV sau monitor, oboseala datorata efortului vizual prelungit, lipsa somnului, expunere la radiatii UV, iritatii cauzate de produsele pentru machiaj. Fiolele monodoza nu contin conservanti, de aceea se pot folosi si de purtatorii de lentile de contact in timpul purtarii lentilelor.

1 răspuns:
| ComatoseWine a răspuns:

Comprese cu musetel.