| Deyutza4all a întrebat:

Am oproblema. mi-s-a rupt un semn de nastere ce ar trebui sa fac? am auzit ca poti face cancer e adevarat? dau fundita mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Psihologul a răspuns:

Depinde de ce fel de semn este.
Mai bine consulta un medic specialist. Fara frica. Preferi sa mori?

2 răspunsuri:
| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Du-te la medic imediat! el va stii daca e cancerigen. oricum te poti infecta, scuze dar medicu stie mai bine.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-o sa faci cancer, stai linistita. E bine sa te vada un dermatolog, cat mai curand dupa momentul in care l-ai rupt (ca sa se vada semnele rupturii). Atat.