| anonim_4396 a întrebat:

Am paranteza la picioare in zona de sus ce-as putea face va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| buburutza a răspuns:

Si Columbeanca are la fel si ai vazut ce barbat si-a luat!(cu fff multi bani -ca in rest no comment). Nu te stresa, poarta un pic mai lunguta fusta, iar daca esti mica de varsta cu timpul vor dispare.
Pupici!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poarta fuste largi, si mergi la medicul ortoped, si la unul sportiv!, la o consultatie! nu ne-ai spus varsta! in paralel, dezvolta-ti personalitatea in mod placut, complex si pozitiv, astfel incat sa nu se uite cineva primordial la picioarele tale! Success!

| inna a răspuns:

Probabil ca esti mai slaba si de aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Obisnuieste-te cu ideea si gata. Sanatoasa sa fii, nu conteaza parantezele absolut deloc!

| simona24 a răspuns:

Nu ai ce face, dar barbatilor le plac fetele cu paranteze in partea de sus, asa ca nu te complexa aiurea!

| maria_1548 a răspuns:

Si eu am in partea de sus, si prin sala se pot ingrosa happy