| IonCucu a întrebat:

Am pe niste dinti din fata asa niste puncte negre, pete chiar mici, si deci ma spal dimineata si seara pe dinti si tot nu-mi trece, nu sunt carii... ce ma fac sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| xLove a răspuns:

Nu te ingrijora! Du-te la un dentist, el iti va spune exact ce ai, insa nu cred ca e ceva grav!

| lulush a răspuns:

Its ok Don't PANIC! Trebuie doar sa mergi la o simpla curatare dentarahappy

| Lodovica a răspuns:

La mine e aceeasi problemasadAzi ma duc la dentist dar ma tem enorm. sper ca imi va da ceva sa primesc din medicamente.Succese mai departe si sper sa scapi de petele asteasadsad