| Daniel9988 a întrebat:

Am pe spate un semn din nastere, mai exact o pata alba...in zona aia nu ma bronzez deloc.Cum sa scap de ea? e destul de mare, cam 2 cm...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andra02asul a răspuns:

Trebuie sa o lesi asa. Ăsta este sfatul meu.Cum te-a facut Dumnezeu.

Sper ca te-am convins.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu prea ai cum scapa de aceea pata.
Iti va ramane pe viata, ca semnul tau distinctiv de identificare.

| Intruder19 a răspuns:

Mai bine te duci la dermatolog inainte sa afli exact ce e.

| CezaraEM a răspuns:

Asta e, trebuie sa accepti acel semn.

| tina2009 a răspuns:

Iti poti face un tatuaj...cu cerneala alba sau neagra.