| TrendyHedgehog a întrebat:

Am pielea de la axila mai inchisa la culoare,cum o pot albi,natural? Am incercat cu zeama de lamaie,cu bicarbonat de sodiu,niciun rezultat, stiti voi ceva care sa functioneze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ciotori a răspuns:

Peste tot sunt fel si fel de remedii care nu ajuta si pana la urma te duc la operatii.Nu are rost!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca asa este culoarea ei nu ai ce face.Nu te mai da cu tot felul de boieli.Ai sa faci o alergie.De nu mai scapi de ea toata viata.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum s-o "albeşti"!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai ce sa faci in cazul de fata!
Daca asa te-ai nascut cu el, nu ai incotro.
Te pup!