| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Am primt un mass pe messenger si zice cam asa:

"Nevoie urgenta de sange B3 Negativ - fetita nou nascuta, mama a decedat saptamana trecuta, macar sa il da. ti mai departe daca nu aveti cum sa o ajutati. Numarul de telefon este729405620, 0765262424. Multumim din suflet! Trimite. l mai departe. Daca vei refuza, aminteste-ti! Iisus a spus: "Daca ma negi intre oameni, te voi nega inaintea Tatalui" scuze ...nu m-a lasat sufletul." DA-ti si voi mai departe.mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Eu am b3 negativ! zi din ce oras e ca i dau! eu sunt din craiova!

8 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Si eu am B3 negativ,i-asi da cu mare drag, dar unde, cind si cum?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu am primit acest mass acum 4 luni! deci?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

@mariana91 nu stiu din ce oras e pentru ca si eu am primit pe mess mesajul, doar daca suni si vorbesti cu persoana respectiva.Foarte frumos gestul tau. happy numai bine

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

@IngerulSiDraculTau daca zici tu ca l-ai primit acum 4 luni, inseamna ca se plimba mass-ul in cerc.Dar se poate sa fi primit alt mass asemanator.Pentru cei ce vor sa afle mai multe informatii despre orasul in care este,suna-ti si vorbi-ti cu respectivii,eu doar am primit mass-ul, si am zis sa-l pun aici sa-l dati mai departe, ca sa am si eu constiinta impacata. :d

| Goofy a răspuns:

Nu stiu cat de really sunt aceste mass uri ...insa daca e adevarat este ceva aiurea!sad

| Andreea_4752 a răspuns:

L-am dat de mult

| Evans a răspuns:

Terminati cu astea oh go on unele cazuri sunt real dar in 90% altii profita de cei slabi la inima oh go on si intra banii in cont la un om obisnuit

| DanXtrem a răspuns:

Am fumat escroceria asta de mult! Nu te lasa pacalit de ei!